O MNIE

Nazywam się Elwira Wyrębek. Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej - wydział Psychologii Klinicznej. W trakcie studiów ukończyłam m.in. roczny moduł „psychoterapia z chorym onkologicznie” i uczestniczyłam w dwuletnim seminarium mgr „transmisja międzypokoleniowa”. Odbyłam staże w Centrum Onkologii na Oddziale Bólu i Opieki Paliatywnej, w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim na Oddziale Neurolologii i Psychiatrii i Oddziale Dziennym Psychiatrycznym, w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie na Oddziale Stacjonarnym Psychiatrycznym.

Ukończyłam czteroletnie szkolenie w zakresie psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie, rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i trzy lata studiów doktoranckich na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim na wydziale Psychologia  Wychowawcza i Rodzinna.

Posiadam 17-letnie doświadczenie zawodowe, które zbierałam m.in. w Hospicjum dla osób dorosłych, w Stowarzyszeniu ,,Przymierze Rodzin'', w Warszawskim Centrum Pomocy Rodzinie. Przez wiele lat współpracowałam z Zespołem Praskim - Stowarzyszeniem dla Rodzin i z prywatnymi  Ośrodkami Psychoterapii.

W swojej pracy łączę różne nurty psychoterapii: głównie systemowej i psychodynamicznej oraz elementy gestalt i terapii poznawczo-behawioralnej. Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Gwarantuję zaufanie oraz dyskrecję. Moim celem jest rzeczywista, skuteczna i możliwie szybka pomoc w rozwiązaniu problemów. Nie warto odkładać problemów na potem - umów się na pierwsze spotkanie i sprawdź czy chcesz podjąć się terapii.

Jeśli nie wiesz, czy potrzebujesz pomocy, zastanawiasz się jak wygląda pierwsze spotkanie lub terapia, jakich efektów możesz się spodziewać? Zadzwoń: 502-600-667 lub napisz maila ewyrebek@st.swps.edu.pl Postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania i rozstrzygnąć wątpliwości. Rozmowa jest niezobowiązująca i bezpłatna.